Adverteerders


In de prachtige gids vindt u advertenties van allerlei middenstanders uit De Kwakel en directe omgeving. Onze hartelijke dank gaat uit naar deze ondernemers die dit al jaren doen, maar ook nieuwe aanwinsten; mede dankzij hen is het mogelijk om de lustrum-gids te maken! Al vele jaren stellen Mechanisatiebedrijf De Jong van de Hoofdweg als ook land- en tuinbouw-machinebedrijf  Roeleveld en Bos van de Tienboerenweg sleeptrekkers beschikbaar voor de grote optocht, waarvoor hierbij onze hartelijke dank!

 

A & M Producties www.aenmproducties.nl 
AA-sloopwerken www.aasloop.nl
Arne Reijnen info@areijnentimmerwerken.nl
Auto Service Center Van Den Berg www.bergauto.nl
Autobedrijf Klinkhamer www.klinkhamerautos.nl
AV4All www.av4all.nl
Bar Het Fort www.barhetfort.nl
Bertoen Boomkwekerij B.V. bertoen-boomkwekerij-bv.html
Binnen Beton www.binnenbeton.nl
Bloemsierkunst Christa Snoek www.christasnoek.nl
Bonny’s Beauty www.bonnysbeauty.nl
Bram Bam Studio www.brambam.nl
Burgers Betonbouw B.V. www.burgersbetonbouw.nl
Cafétaria Het Trefpunt /snackbar/cafetaria_het_trefpunt/27163.html
Care for Hair Knipsalon www.c4h.nl
Cor de Jong, Makelaardij b.v. www.cordejongmakelaar.nl
De Amstel BV www.deamstel.nl
Dierenspeciaalzaak Van Tol www.dierenwinkeluithoorn.nl
Dorpshuis De Quakel Facebook pagina
Drubbel Timmerwerken www.drubbeltimmerwerken.nl
E & B Reclame en Belettering www.ebdesign.nl
Elektrico www.elektrico.nl
Fa. Burggraaf & Zn. Zeilmakerij www.burggraafzeilmakerij.nl
Florist Holland B.V. www.gerbera.nl
Bosman van Zaal www.bosmanvanzaal.com
Mobiele dijken www.mobieledijken.nl
Herman Teeuwen www.teeuwenbouw.nl
HMS Verhuur www.hmsverhuur.nl
Homan Allicht www.homan.nl
Hoogendoorn Boxenverhuur www.hoogendoornboxverhuur.nl
Hot in Haar www.hotinhaar.nl
Inge Quint Flower Art www.iqflowerart.nl
Installatiebedrijf H.Blom & Zn www.hblomenzoon.nl
Jan Westerbos  Brood- en Banketbakkerij www.westerbos.nl
JK Bouw kluswebsite jk-bouw
Kandelaar Elektrotechniek www.kandelaar.com
Kennis Heiwerken B.V. www.kennisheiwerken.nl
Kessel Automation www.kesselautomation.com
Keuken-Montagebedrijf H.J. Van Tol hvtol@wxs.nl
Kleijn Klaas administratiekantoor www.klaaskleijn.nl
Koetsencentrale Jacob van den Broek www.koetsencentrale.nl
Kooyman B.V. www.kooymanbv.nl
Kwaliteitsslagerij Eijk en Veld www.eijkenveld.nl
Kwekerij De Noordpoel www.noordpoel.nl
Lek Bloemenservice B.V. www.lekbloemenservice.nl
Linda 4 Hair linda4hair@live.nl
Living Jewels www.living-jewels.nl
Mechanisatiebedrijf De Jong www.lmbdejong.nl
Voorn Multimedia Websites www.voornmultimedia.nl
MZ-Beveiliging www.mz-beveiliging.nl
Oosterveer Assurantie & Adviescentrum www.jacoosterveer.nl
Onderhoudsbedrijf ’t Fort onderhoudsbedrijfhetfort@hetnet.nl
Omtzigt B.V. www.omzigtbv.nl
www.entertainment-nl.nl
OHDV www.ohdv.nl 
P. van Rijn Hoveniers www.vanrijnhoveniers.nl
Parkotech Living www.parkotechliving.nl
Het enge bos Facebook pagina
PingWing www.pingwing.nl
Peter Schijf Grondboringen BV www.schijfgrondboringen.nl
Poldersport De Kwakel www.poldersport.com
Quakel plant www.quakelplant.nl
Cafe AnderZ Facebook pagina
Reurings Woon Winkel www.reurings.com
Röling Vijveraanleg www.ikwileenvijver.nl
SANIDRÕME Van Scheppingen www.sanidrome.nl/vanscheppingen
Schildersbedrijf De Kwakel www.schildersbedrijfdekwakel.nl
Speel-Inn De Kwakel www.speelinn.nl
Spelt B.V. www.spelt.nl
t Koffiehuys www.waterlinie.nu
Theijssen & De Jong Hoveniers www.theijssen-dejong.nl
Tweewielercentrum H.J. van Rijn www.vanrijnfietsen.nl
Van Arkel  Bouw B.V. www.vanarkelbouw.nl
Van der Veldt  Bronbemalingen B.V. www.vdveldtbronbemaling.nl
Woninginrichting Vliet van Huub, www.huubvanvliet.nl
Zuivelboerderij  Vrouwenakker www.zuivelboerderijvrouwenakker.nl